Açılış Organizasyonları, Mağaza Açılışları, İşyeri Açılış Organizasyon, Market Açılış Organizasyonları, İşyeri Açılışı, Organizasyon Firmaları, Organizasyon Hizmeti, Mağaza Açılış Organizasyonları, Dükkan Açılışları Organizasyonları
Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: acilis
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

25-09-2012 23:02
Açılış organizasyonlarını
z için karşılama hostesi, bar masası kiralama ve süslenmesi, palyaço kiralama gibi bir çok hizmet vermekteyiz.

25-09-2012 23:02
İstanbul açılış organizasyon firması arıyorsanız Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere İstanbullun her semtine hizmetlerimizden yararlanabilirsini
z.

25-09-2012 23:01
Açılış Balon Süsleme seçeneklerimizde zincir balon, kapı tak balon, çiçek balon, jumbo ve amblem balon gibi süsleme çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.
Kurumsal Açılış Organizasyonu

Kurumsal Açılış OrganizasyonuAçılış Organizasyonu info, kurumsal açılışlar için profesyonel çalışma ekibi ile sizlere çözümler sunmaktadır. Ünlü markaların bayi açılışları, satış ofisi, döviz bürosu, otomobil galerisi, emlak ofisi, hastane gibi hizmetler sunan şirketlerin, açılış organizasyon, etkinliklerini gerçekleştiriyoruz. Her zaman kurumsal markaların dikkat ettiği en önemli husus markaların renklerini taşıyan süslemelerde dikkat edilmesidir. Sonrasında ise gelecek konukların markasına yakışır şekilde ağırlanması ve organizasyon içeriğinin ona göre yapılmasıdır. Biz kokteyl organizasyonu, hizmeti sunarken catering firmaları arasında titizlikle çalışmalar yapıyor ve farklı paketler sunuyoruz. Amacımız gelen misafirlerin en iyi şekilde yiyecek ve içecek ikramı yapılması ve güler yüzlü servis personellerimizle sorunsuz bir, açılış organizasyonu gerçekleştirmektir.  Sizlere ofis açılışı, mağaza açılışları, işyeri açılış organizasyonu hizmeti verdiğimiz bir çok referans sunabiliriz. Sunduğumuz hizmetler arasında catering hizmeti, kokteyl ikramları, bistro masa kiralama, balon süsleme, eleman temini gibi birçok hizmetlerden oluşmaktadır. Açılış organizasyon fiyatları, ise tamamen isteğe bağlı olarak farklı paketlerden oluşmaktadır. Bunu size kolayca sunmamız açısından fikirlerinizi bize iletmeniz ve müşteri temsilcimizle görüşerek bilgi amanız yeterli olacaktır. Biz tüm şirket açılış organizasyonları, için ekibimizle sizin için planlama yaparak farklı hizmetler almanızı sağlamaktan mutluluk duyacağız. 


İstanbul Açılış Organizasyonları

İstanbul Açılış Organizasyonları Açılışımıza hoş geldiniz demek için tüm işyeri, market, mağazalar sayısız organizasyon şirketleri nin aracığı ile Türkiye genelinde sayısız etkinlikler düzenliyor.  İlk başta gelen özel konuklar için açılış kokteylleri herkes tarafından en güzel kutlamalar arasında. Tabi tüm işyerleri sadece konukları ağırlamıyor alışveriş için gelen insanları ilk günde kendilerine katmak için çalışıyor. En çok tutulan ise patlamış mısır ve pamuk şeker arabaları devreye giriyor. Sonrasında iyi bir tanıtım için kostümlü palyaço, pamuk prenses, örümcek adam, ensa gibi karakterlerin broşür dağıtması da çok önemli.  Mağaza yada dükkanların önüne kurulan fly tüp, şişme dev palyaço, balonlarda unutmamak gerekir. Bu tarz açılış organizasyonu için işyerlerinde yapılan etkinlikler ilk de tanınma açısından dikkat edilmesi gereken etkinliklerdir.  Tüm planlama için firmalar sizlere hazır açılış paketleri sunar ve fiyatlar verirler. Bundan sonra giren tek şey sizin mağaza açılışı, işyeri kutlamaları için ayırdığınız bütçedir. İyi bir bütçe ayırdıysanız hem organizasyon sırasında dışarıda animasyon ekipleri tanıtımı yaparken içerde özel konuklarınızı bir kokteyl organizasyonu ile karşılayabilirsiniz. Özel şirketler tanıtımın yanı sıra diğer bayilerle iş toplantısı düzenlerken fikirlerini paylaşırlar. Market açılışları ise bu şekilde devam etmez. Marketler açılışlarının üç gün öncesinden apartmanlara broşür dağıtımına başlar. Reklam firmaları onlara bu konuda hem eleman sağlar hem de katalog ve broşürlerinin basımına yardımcı olurlar. Siz eğer yeni açtığınız bir mekanın açılışına yaptırmak istiyorsanız bunu sizlere sağlayacak binlerce organizasyon şirketleri var. Fakat açılış için nelere dikkat etmeniz gerekir bunu size kısaca özetleyebiliriz.  Açılış gününüzün sağlıklı bir şekilde gitmesi açısından başlama saati ve bitiş saatini iyi belirlemeniz gerekir. Açmayı düşündüğünüz mekanın yakınında Pazar vasa, yoğun bir cadde, sokak bunlara dikkat edin organizasyon elemanlarını o tarafa yönlenmesini sağlayın.  Açılış organizasyon firması ile anlaşma yapmadan önce yeterli sayıda baskılı balon, broşür, promosyon ürünlerin hazır olmasına dikkat edin.  Sizlere sunulan hazır paketleri açılış şirketlerinden talep ederseniz daha az ödersiniz. Hazır paketler her zaman da avantajlıdır ve gerekli olmayan şeyleri listenizden kaldırmanızda da fayda var.  Bunlar sizlere danıştığınız açılış nasıl yapılır, nasıl olur gibi soruları tüm organizasyon firmalarının satış temsilcileri sizlere faydalı bilgiler sağlayacaktır.


Açılış Organizasyon

Açılış OrganizasyonHer yeni açılacak olan bir işyeri reklamın tam sağlanması ve gelen konukların hoşnutla karşılaması ister. Bunun için ilk yapılacak olan şey ise, açılış organizasyon için alınacak olan hizmeti işyeri yöneticileri tarafından belirlenmesi ile başlar.  Bunun en önemli nedeni ise açılış organizasyonu gerçekleşen yerin gelecek konukların kokteyl için catering firması anlaşmak yada eğlenceli ve tanıtım ağırlıklı olan organizasyon şirketi ile mi çalışmak gerekir.  İyi bir organizasyon için en önce bunu belirlemek ve sonrasından görüşme yapmak gerekir.  Gelen konukların özel olarak karşılanmasını ve onlara yiyecek, içecek servisi yapılmasını düşünüyorsanız, catering kokteyl organizasyonu tam size göre. Ama bir market, manav gibi bir yerin tanıtılmasını müşteri kitlesi oluşturmak istiyorsanız o zaman ağırlıklı olarak eğlence organizasyonu düşünmelisiniz. Tabi ücretsiz olarak ikram edilen pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı macunu gibi ikramlarda yoğun müşterileri işyeriniz çekmesini sağlar.  Öncelikle organizasyon firmaları ile anlaşma yapacaksınız hazır oluşturduğu paket fiyatları programlardan da yararlanmanız önem taşımaktadır. Tüm organizasyonları için ilk olarak önce olan ise müşterinin bütçesidir. Verilen hizmetlere göre tüm, açılış organizasyon firmaları ayrıca fiyatlandırma yapmaktadır. Çalışma saatleri ve yerin uzaklığına göre de açılış fiyatları aynı olmayabilir. Bunun ilgili konuları size en iyi anlatıcak olan ise yine anlaşmayı düşündüğünüz organizasyon firmalarıdır. İstanbul genelinde bir çok bu hizmetleri sağlayacak şirketler mevcuttur. Bu nedende başka bir şehirden bir firma ile anlaşmanıza gerek yoktur. Hem şehir farkı olduğu için başla bir şehirden, catering organizasyon için bir firma ile anlaşırsanız daha yüksek paralar ödemeniz gerekebilir. Bizim paket olarak sunduğumuz 1 fly tüp kiralama ( 6 metre ) 2 palyaço ( sosis balon ve yüz boyama,  ses sistemi,  balon dekorasyonu, popcorn arabası gibi örnekleri inceleyebilirsiniz. Açılış için, kokteyl organizasyonu ise ortalama 50 kişiden başlar bu pakette ise 6 adet bistro masa, 2 garson, servis ekipmanları ve catering hizmetinden oluşmaktadır.


Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır ?

Açılış Organizasyonu Nasıl YapılırYeni bir işyerini açılırken tanıtım için doğru kararlar alınması müşteri kitlesi oluşturmak için açılış organizasyonu nasıl yapılacağı çok büyük ölçekte önem taşımaktadır. Her açılış organizasyonu yapılacak olan mekan ise aynı hizmetleri gerektirmez. Zaten uygulanması gerekir bunun sebebi ise açılışın kimin için neden yapıldığıdır. Bazı açılış organizasyonları sadece tanıtım üzerine yeni müşteriler için dikkat çekmek amacı ile yapılır.  Kolay bir yol ise ücretsiz olarak ikram arabaların olarak açılış olan mekanın önünde dağıtılması ve gelen müşterileri içeri alışveriş için davet etmektir. Bu ikram arabaları pamuk şeker, popcorn, Osmanlı macunu olur ve nostalji kıyafetli elemanlar tarafından dağıtılır. Fark edilmek için broşür ve baskılı balonlardan yardım alınır kurumsal logo veya açılış hakkında yazı yazılarak palyaço ve maskotlarla dağıtılması sağlanarak semt halkına duyurulması sağlanır. Büyük bir süsleme içinse 1 gün önceden hazırlıkları yapılması sağlanan açılış süsleme de oldukça çevreden geçen insanların dikkatini çekmektedir. Eğer küçük bir işyeri için bir organizasyon talep ediyorsanız 2 palyaço + ses sistemi ve balon süsleme den oluşan paketler sizin için yeterli olacaktır. Her yer için bunu söylemek yanlış olur öle firmalar var kı, açılış protokol organizasyonu olarak adlandırdığımız çok ayrıntılı bir hizmettir. Bu tarz organizasyonların ayrıntılarını istediğiniz hizmetlere göre, organizasyon firmaları açıklamasını kolayca yapacaktır. Ama çoğu zaman bu tarz organizasyon, kokteyl & catering hizmetleri ile gerçekleşir. Kurumsal şirketlerin bayii toplantıları gerçekleştirdiği bu farklı etkinliklerde yiyecek ve içeceklerin ikram edildiği hizmetlerden biridir. Örnek olarak ise kokteyl masaların bulunduğu konuşma için ses sistemi, konuşma kürsüsünü gibi ekipmanların gerek duyulmaktadır. Bu çeşitli catering organizasyonları için fiyatları alırken yazılı olarak teklif almanızda önemlidir. Her alanda sınırları zorlayan, açılış organizasyon fiyatları ise 1000TL yede açılış var 5000TL ye de önemli olan doğru hizmetler için organizasyon firmaları ile anlaşırken doğru tercihleri yapmaktır.  Bizimde ilk başta İstanbul sonrasında Türkiye genelinde bayii açılışları, market açılış organizasyonları için birçok kokteyl menülerinden oluşan paketlerimiz mevcut. Bizimle iletişime geçip fikirlerinizi sunabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.


Açılış Organizasyon Firmaları

Organizasyon FirmalarıYeni bir İşyeri Açarken ilk gününüzde gelen konuklar ve müşteriler için bir Açılış Organizasyonu planlıyorsanız neler olabileceği hakkında bilgiler verelim. Bütçe ilk önce gelir bir açılışın planlanmasında her bütçeye göre farklı paketler sunan organizasyon firmaları, farklı kutlama paketleri oluşturur.  Hazır paketler ile sunulan hizmetler birçok yerden ayrı ayrı fiyat almaktansa bir yerle çalışmak daha avantajlıdır. Önemli olan ise sizin açılışınızda kimlere hitap edeceğinizdir. Market & mağaza açılışları halk için planlanan organizasyonlardan oluşur. Reklam amaçlı baskılı balonlar palyaço ve kostümlü elemanlar tarafından dağıtılmaktadır. Mekanın dış kısmı ve iç kısımlarına ise zincir balon dekorasyonları gerçekleşir. Bu hizmeti çoğu zaman öncelikle halka yeni açılan market açılışı, mağaza tanıtımları, mekanın duyurulması için kullanılmaktadır. Fiyatlara göre birçok seçim mevcut anaons aracı, ses sistemi ekipmanları, kokteyl masaları, fotoğrafçı, kameraman gibi bir çok seçeneği düşünebilirsiniz. En uygun rakamlarla işyeri açılışı, mağaza açılış organizasyonları, yapmanın en kolay yolu ise paketlerden yararlanmaktır. Kurumsal olarak elinde yeterli ekip ve ekipmanları bulunan Açılış Organizasyon Firmaları sizlere bunu sağlayabilir. Tanıtım üzerine değil de davet üzerine bir organizasyon olacaksa eğer o zaman Açılış için bir Catering Firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Bayii toplantıları, kurumsal açılış organizasyonu, yaparken devamlı olarak kokteyl organizasyonları düzenlenen hizmetler talep ediyor. Sizin Açılışta Neler ikram Edilir? ne dağıtılır, diye düşünmenize gerek yok kokteyl catering firmaları, sizlere bunu kolayca sağlıyor. Sade ve Şık bir Açılış Organizasyonu için öncelikle bir firmanın yeterli ekipmana yada çözüm ortakları olması gerekir. Kokteyl Firmaları çoğu zaman ekipman kiralama firmalarından destek alır. Örneğin bistro masa, konuşma kürsüsü, ses sistemi gibi ekipmanları kiralar ve müşterilerine çözüm sunar. İster 40 kişi ister 400 kişi olsun Türkiye genelindeki Kokteyl Organizasyon Firmaları sizleri bunu kolayca sağlayabilir. Bizimde size çözümlerimiz olabilir farklı sunduğumuz avantajlı paketlerle sizlere çözüm sunmaktan mutluluk duyacağız. Mağaza, Market,  Bayii, gibi İşyeri Açılış, Kokteyl Organizasyonları için avantajlı fiyatlarımız sizleri bekliyor.


Açılış Catering & Kokteyl

Açılış CateringArtık Kurumsal Firmalar tarafından tercih edilen Açılış Catering sizinde düşünmenizi öneririz. Sebebi bir çok tanınmış firma hem bayii toplantıları hem de açılışını bu şekilde yapıyor. İş adamları açılış esnasında dostlarıyla hoş sohbet ve iş hakkında fikirlerini paylaşıyor. Ayrıca tabiî ki konuşmalarda yiyecek ve içecek servisi yapan Catering Firmaları birçok sorunu da ortadan kaldırıyor. İşyeri sahibi gelen konuklarını kolayca karşılıyor ve kendisine zaman kalıyor. Özel davetlilere içecek ve yiyecek hizmeti sunan garson, servis elemanı ve hostesler ikram servisi sunmaktadır. Bu içecekler ( demlik çay, türk kahvesi, latte, nescafe, meyve suları, kola, fanta gibi içeceklerdir. Yiyecek İkramları ( kanepe, mini pizza, ekler gibi ikramlardır. Tabi her İstanbul daki her Catering Hizmeti Catering Organizasyonsunan firmalar bu hizmeti vermez. Bazı Catering Şirketleri sadece yemekli organizasyonlar yapmaktadır.  Biz Catering Organizasyon Firmaları içinde sadece Kokteyl İkramları sunuyoruz. Hazır yiyecek ve içecekler yanı atıştırmalıklar sizde Market, Mağaza, İşyeri, Petrol İstasyonu, Alışveriş Merkezi, Satış Ofisi, Market, Showroom gibi İşyeri Açılışı için Catering & Kokteyl servisimizden yararlanmak isterseniz bizi aramalısınız.


Mağaza Açılış Organizasyon

Mağaza Açılış OrganizasyonEkonomik çözümler sunan Açılış Organizasyonları info ister mağaza açlılışı ister bayi açılış organizasyonları olsun. Her zaman uygun fiyatlarla hizmet sunmaya hazır olan şirketimiz sizlere bir açılış işinde yardımcı oluyor. Mağaza açılışlar, İşyeri açılış organizasyon, açılış kokteyli, nasıl yapılır, düzenleme, fikirleri, nelere dikkat edilmeli tüm ayrıntılar hakkında size bilgiler sunacağız. Mağaza Açılış Organizasyonları işinde önemli hususlardan biri profesyonel bir organizasyon şirketi ile çalışmaktan geçiyor. Mutlaka size deneyimli bir ekip yeni işyeri işletmesi açılışı hakkında bir çok konu hakkında bilgi verebilir. Mesela Kurumsal balon dekorasyonu, malzeme kiralama, açılış catering gibi birçok çalışma hakkında bilgi verecektir. Çalışacak personel de çok önemlidir açılış gününde konuklarınıza ikram hizmeti, promosyon ürün dağıtım ve broşürlerinizle tanıtım yapacak elemanlar hepsi bir birinden önemlidir. Mağaza Açılışı, İşyeri Açılışları gibi organizasyon firmaları, şirketler ile anlaşma yaparken sözleşme yapmakta çok önemli konulardan biridir. Biz kusursuz çalışmalarımızla açılış firmaları, catering şirketler, mağaza açılış organizasyonları içinden kendini kanıtlamış bir şirketiz. Mağaza Açılışları için Organizasyon Firmaları arasından mutlaka birinden destek almalısınız. Tüm ekipmanları ayrıca elemanları ve yiyecek içecekler gibi her şeyi ayrı ayrı yerden alman sonrasından sizler için sorun yaratabilir.


İşyeri Açılış Organizasyonları

İşyeri Açılış OrganizasyonlarıHer işyeri açılışları, mağaza tanıtımları gibi her alanda ilk heyecanımızı kaybetmeden müşterilerimiz için kusursuz hizmetler sunuyoruz. Kurumsal Açılış Organizasyonları için en şık servis ekipmanları, açılış malzemeleri ile profesyonel organizasyon vermekteyiz. Bireyse ve Kurumsal bir çok firmanın açılış organizasyonları çok önem taşır. Bayi yetkileri ve firma yetkileri tarafından açılışa gelen konuklar içinse ayrı bir hizmet gerekir. Bu hizmet Açılış Kokteyl Organizasyonu olarak belirlenir. Açılış ikramları, kokteyl organizasyonları olarak adlandırılan hizmetleri bir catering yada kokteyl firmasından alabilirsiniz. Anadolu ve Avrupa Yakası için işyerlerine özel kokteyl, catering, açılış hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Tüm organizasyonlar için bizden kolayca fiyat almanız için bir çok yol mevcut. Mesela bir mail yada telefonla arayarak asistanlarımız tarafından kolayca bilgi alabilirsiniz.  İşyerim için güzel bir Açılış Kokteyli 1500TL nasıl yaptırabilirim diye siz düşünmeyin. Asistanlarımız sizler  işyeri açılışı, mağaza açılış organizasyonları gibi her yer için catering hizmeti verebilir. Merak edilen Açılış Organizasyon Fiyatları, Nasıl Yapılır, Düzenleme gibi bir çok hizmet hakkında sizlere bilgi vermemiz için 02122134500 telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. Özel olarak paketler oluşturduğumuz işyeri açılışları, malzeme kiralama, kokteyl masası, açılış ikramları hizmetlerden oluşan bilgileri sizlere kolayca sunabiliriz. Yeni bir işletme açıyorsanız Açılış Organizasyon Fiyatları nı kesinlikle gözünüzde büyütmeyin. Kolayca size bayi açılışları, dükkan açılışı gibi tüm organizasyonlar için sizlere indirimli fiyatları sunabiliriz.


Market Açılış Organizasyonu

Market Açılış OrganizasyonÖnemli bir gün olan Market Açılış Organizasyonları iyi bir reklamla tüm halk tarafından müşteri kitlesini oluşturur. Bur da yapılacak olan ücretsiz ikramlar alışveriş için gelenler için de hoş bir sürpriz olacaktır.  Siz Açılış Organizasyon Örnekleri konusunda uzman bir firmadan destek alırsanız bu işyeri açılışları, market organizasyonu konusunda düşünmenize gerek kalmayacaktır. Benim Açılış Organizasyon Fikirleri konusunda bilgim yok nasıl yapabilirim diye düşünüyorsanız müşteri temsilcimizden gerekli bilgileri sağlayabilirsiniz.  Görkemli bir market açılışı, işyeri açılış organizasyonları ile tüm görenleri şaşkına çevirecek en eğlenceli açılışlara hizmetinizde olacağız.  Ücretsiz olarak dağıtılan pamuk şeker, osmanlı macunu, patlamış mısır gibi ikramları açılış organizasyonu yapılan işyerinizin önüne kurularak dağıtımı sağlanmaktadır. Kurumsal olarak bayi market açılış düşünüyorsanız gelecek olan bayi yetkilileri içinde açılış kokteyli gibi hizmetleri sizlere açılış organizasyon paketleri olarak sunabiliriz.  Günü belirlediniz bir tek Organizasyon Firması ile anlaşmaya kaldıysa işiniz o zaman bizi arayıp açılış için hizmet alabilirsiniz.  Kampanyalı Açılış Organizasyonu bulunduğunuz semt halkı tarafından daha çok dikkat çekmektedir. Bu yüzden bir dj, ananscu, tanıtım elemanı gibi bir hizmet alırsanız açılışa özel Fiyatları kolayca tanıtımı sağlayabilir. Promosyon ürünleriniz dağıtımı tanıtım hostesi, açılış elemanları tarafından dağıtımı sağlanmaktadır. Ne duruyorsunuz o zaman en iyi Organizasyon Firmaları arasında olan şirketimizden hizmet alın. İlk gün ki gibi her açılış için ayrı heyecanla açılış organizasyonu, işyeri açılışları için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.


Açılış ve Kokteyl Hizmetleri

SeAçılışrgi Açılış Kokteyli için Kurumsal bir Organizasyon Firması arıyorsanız Açılış Organizasyonları info sizlere her tülü hizmeti vermeye hazırdır…( Sergi Açılış Kokteylleri ) Kendi Kokteyl organizasyonunuzu düzenlemenin en uygun yolu tüm ihtiyaç malzemelerini tek bir elden almaktır. Bu imkânı sizlere sağlama amacında olan Açılış Organizasyonları Hizmetlerini kendi bünyesinden karşılıyor.= Kokteyl Organizasyonu = bistro masa kiralama + süslemesi, garson kiralama, hostes temini, servis elemanı, kokteyl masası süsleme, servis elemanı, servis gereçleri ve bilumum taze yiyecek seçenekleriyle sizlere tek elden ve uygun fiyatlarla, sizlerin memnuniyetinizi sağlayarak hizmet vermekten mutluluk duyar…


Açılış Kokteylleri

AAçılış Kokteylleriçılış Kokteyli için Bar Masa Kiralama ve masa üstü süsleme ve tüm servis ekipmanları Açılış Organizasyonları info da bulabilirsiniz. ( - Kendi Kokteyl organizasyonunuzu düzenlemenin en uygun yolu tüm ihtiyaç malzemelerini tek bir elden almaktır…- )Bu imkânı sizlere sağlama amacında olan Açılış Organizasyonları info hizmetlerini kendi bünyesinden karşılıyor.( - Kokteyl masası kiralama + masa süslemesi, servis masası temini, garson kiralama, servis gereçleri ve bilumum taze yiyecek seçenekleriyle sizlere tek elden ve uygun fiyatlarla, sizlerin memnuniyetinizi sağlayarak hizmet vermekten mutluluk duyar.. ( Açılış Kokteyl Organizasyonları için her türlü ihtiyaç duyabileceğiniz ekipmanları ( en uygun Fiyata ) Açılış Organizasyonları info da bulabilirsiniz.. Mağazanızın önü ya da herhangi bir salon… ( Neresi olursa olsun harika bir kokteyl mekânı haline getirilebilir.( - Sadelikten hoşlanan, eğlenceyi ayakta seven müşterilerimiz için ( Açılış Kokteyl Organizasyon )… hizmeti adına tüm detayları temin ediyoruz. İster klasik müzik eşliğinde sade bir organizasyon, ister iş görüşmelerinizin yapılacağı sakin ve şık bir Açılış Kokteyl hizmeti, isterse bol çeşitli yiyecek içecek ikramının olduğu DJ hizmeti... Kokteyl Organizasyon Kokteyli adına aradığınız tüm ayrıntıyı bulabileceğinizi garanti ederiz.