Kurumsal Açılış Organizasyonu

Gerçek bir Tanıtım için profesyonel Açılış Organizasyon Firması ile çalışmak gerekir. Bu nedenden size açılış organizasyon, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, neler ikram edilir, fiyatları ve örnekleri sizlere pratik bilgiler sunacağız.  Kurumsal bir markanın bayii açılışı ise kesinlikle Kokteyl Organizasyonu üzerine bir hizmet almalısınız. Kurumsal bayi açılışları farklı bayilerin toplantı yaptıkları fikirlerini görüştüğü sıcak bir ortamda geçmektedir.  Bu tarz organizasyonlar için özellikle trio müzik grupları yada ses sistemi ekipmanında klasik müzikler çalınmaktadır. Ayrıca garsonlar ellerinde tepsi ile dolaşarak yiyecek ve içecekleri gelen konuklara ikram hizmeti sunmaktadır. Alkollü Açılış Kokteyli içinse misafirlerin kolayca ulaşabileceği yerlere içecek masaları kurulmaktadır.  Gelen misafirler ayakta karşılandığı için 110cm masalar kullanılır ve bu masalar özel dekorlarla süslenir   İyi bir konuk karşılama için Açılış Catering Firmaları ile anlaşırken menüyü iyi seçmeniz gerekiyor. Bazı firmalar sadece catering menüleri ucuz vermek için kura pasta gibi ikramlarla geçiştirme ve gelen misafirler tarafından hoş karşılanmamaktır.

Sorun yaşamamak için bol çeşitli Açılış İkramları ve geniş bir menüye Açılış Organizasyon Firmalarıbakmalı ona göre anlaşma yapmanızı öneriyoruz. Bir konuyu daha atlamak gerekir eğer kurumsal bayi açılışı için yöneticiler konuşma yapmayı planlıyorsa mutlaka kürsü ve telsiz mikrofon takımını anlaşma yapacağınız şirketten talep etmeyi unutmayın. Aslında açılışta neler ikram edilir diye profesyonel bir,  catering organizasyon firmasına sorarsanız sizlere birçok bilgi sunabilir.  Şimdi Tanıtım ağırlıklı Açılış yapılması gereken Mağaza, Market, Restoran, Cafe gibi İşyeri Organizasyonları için dikkat çekmek şart.  Bu dikkat çekmeyi öncelikle işyerinin dışında yoldan geçenler için yapılır ve ona göre etkinlikler düzenlenir. Tabi İşyeri Açılışı için Balon Süsleme dekorasyonunu unutmamak gerekir en dikkat çekici hizmetlerden biridir. Sonrasında Market Açılışı için palyaço ve kostümlü ekipler broşür dağıtmaktadır. Mağazanın önüne kurulun fly tüp ( 6 metre ) uzun adamın üzerine logo yerleştirerek reklamınızı sağlayabilirsiniz.

En çok sevilen açılışlarda Şişme Palyaçoyu unutmamak gerekir tabı Açılış Organizasyon Fiyatları ve Paketleri bu saydığımız reklam ürünlerinin fazlalığına göre farklılık gösterecektir.  Ama hemen telaşlanmayın İstanbul ve Türkiye de çalışma yapan Organizasyon Şirketleri oluşturduğu paketlerle inilirimler sağlıyor. Bizimde önerimiz size sunulan paketlerden almanızdır zira ayrı ayrı alırsanız hizmetleri bütçenizi aşabilirsiniz. Anadolu ve Avrupa Yakası olmak üzere İstanbul genelinde Tanıtım Organizasyon Firması arıyorsanız bizimde fiyatlarımızı kusursuz bir açılış organizasyonu için incelemelisiniz.